Stratus Klub Polska

Klub użytkowników Chrysler Stratus.

Ogłoszenie



Zostały dodane dwa nowe fora: "Rabat" oraz "Zamienniki" - zachęcamy do odwiedzin!

#1 2017-09-17 22:17:54

Marinek

New babe on board

Zarejestrowany: 2017-09-17
Posty: 3
Punktów :   

Zawieszające się obroty

Od dłuższego czasu mam problem z zawieszającymi się obrotami i nie mogę sobie z tym problemem poradzić. Podczas jazdy ,gdy wcisnę sprzęgło i toczę się do krzyżówki, to obroty utrzymują się na poziomie 1700/1500 na min. Dopiero po całkowitym zatrzymaniu obroty opadają do ok. 900. Silnik krokowy oraz przepustnica pożądnie wyczyszczona.Linka gazu pracuje prawidłowo i się nie zacina. Co to może być? Rozwiązał może ktoś taki problem?

Offline

 

#2 2017-10-16 20:18:02

 radol

ADMIN

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 229
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus
Skąd?: Trójmiasto.
Dream Car ?: Mustang, Hummer

Re: Zawieszające się obroty

A sprawdzałeś, czyściłeś silniczek krokowy ?

Offline

 

#3 2017-10-16 22:33:11

Marinek

New babe on board

Zarejestrowany: 2017-09-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zawieszające się obroty

Tak, silniczek krokowy i przepustnica są porządnie wyczyszczone. Komputer nie wykazuje żadnych błędów. Może silniczek jest po prostu uszkodzony , tylko jak to sprawdzić? Jak do tej pory żaden mechanik nic nie wymyślił. Być może w mojej okolicy mamy kiepskich fachowców?

Offline

 

#4 2017-12-03 20:58:54

 hopek

New babe on board

8631412
Skąd: Zwoleń/Wielgie
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 13
Punktów :   
Czym jeździsz ?: Chrysler Stratus 2,0 16V LE
Skąd?: Zwoleń/Wielgie
Staż w amerykanach:: 5

Re: Zawieszające się obroty

Panowie te niby zawieszające się obroty to nie żadna wada czy usterka tylko zachowanie normalne. Miałem niedawno uszkodzoną skrzynię biegów przez którą komputer nie dostawał informacji o prędkości pojazdu z czujnika VSS (prędkości). Gasł na każdym skrzyżowaniu. Nawet nie wiece jaka to była udręka zapalać co chwilę auto... Teraz po wymianie skrzyni cieszę się że jest tak jak u autora tematu bo można spokojnie jechać i nie myśleć że auto nie gaśnie.

Offline

 
Chrysler Stratus Klub Polska

www.stratus-klub.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.birdspiders.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl www.vla.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl www.bakugan.pun.pl